Тиждень математики

«Серед усіх наук, які відкривають шлях до пізнання законів природи,

 найвеличнішою є математика»

З 23.11.2020 по 27.11.2020 р. в нашому навчальному закладі був проведений тиждень математики на тему: «Математика – цариця наук». Заходи тижня були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики.

Викладач Пелих Н.А. щодня викладала різноманітні завдання на онлайн-платформі «Google Classroom», де активно брали участь здобувачі освіти нашого навчального закладу.

Понеділок розпочався з відкриття тижня «Серенада математиці – цариці наук». Здобувачі освіти ознайомилися з калейдоскопом цікавих фактів.

24.11.2020 р. відбулася гра «Щасливий випадок», де учні відповідали на цікаві математичні запитання.

У середу викладач продемонструвала усний журнал «Вчені, яких подарувала світові українська земля» з метою розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості учнів, зацікавленості у вивченні математики.

Четвер розпочався з перегляду відео «Математика в природі», «12 фактів про математику та цікаві наукові знахідки», «Цікаві факти про математики».

27.11.2020 р. здобувачі освіти взяли активну участь у вікторині «Математичний калейдоскоп», «Математичні ребуси», де в ході змагань продемонстрували вміння застосовувати знання з предмету у нестандартній, ігровій ситуації, кмітливість, увагу, уміння швидко орієнтуватись  в ситуації. 

Тиждень математики сприяв розвитку математичної культури учнів, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля. Математика може бути веселою, несподіваною, загадковою і в цьому переконалися здобувачі протягом тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *