День відкритих дверей

16 квітня 2019 року в Старосалтівському професійному аграрному ліцеї відбувся День відкритих дверей.

Для майбутніх абітурієнтів 2019року ліцей презентував  професії, яким навчають у нашому навчальному закладі:

  • Тракторист-машиніст сільсько-господарського виробництва (категорія “А1”). Водій автотранспортних засобів (категорії “С”).
  • Кухар. Кондитер.
  • Штукатур. Маляр. Лицювальник-плиточник.
  • Електрогазозварник. Водій автотранспортних засобів (категорії “С”).

Насичений вибуховими емоціями та драйвовою атмосферою цей день не забудеться ніколи. Бо для майбутніх випускників шкіл навчання – це перший відповідальний крок, це стартова вирішальна сходинка на шляху до перемог.

Якщо ти мрієш на одинці – мрія залишається мрією, якщо ти мрієш з іншими – ти створюєш реальність. Таким правилом керується керівництво ліцею, організовуючи цей захід для учнів 9-11 класів, їх батьків та всіх бажаючих, які хотіли познайомитись із навчальним закладом, а також з переліком професій, які можна здобути тут – у Старосалтівському професійному аграрному ліцеї.

В фойє закладу гостей гостинно зустрічали учні та представники адміністрації. Перше, що привертало увагу усіх запрошених — це унікально оформлена виставка учнівських робіт   декоративно-прикладної та технічної творчості.

Найчастіше молодь висловлювала такі бажання: реалізувати себе у професії, знайти вірних друзів, здобути модну освіту, прикрасити весь світ, провести яскраво учнівські роки, удосконалити свої вміння, розпочати власний бізнес.

Школярів чекала захоплива екскурсія навчальними кабінетами та  майстернями . Дирекція , майстри виробничого навчання та викладачі надали консультації щодо професій, які можна здобути тут, умови навчання та подальшого працевлаштування молоді. В актовому залі виступили учні нашого ліцею.

Старосалтівський професійний аграрний ліцей чекає на поповнення в сім’ї майбутніх випускників 9,11 класів, щоб стати частиною дружньої і великої родини. Команда ліцею буде робити все, щоб молодь, яка тут навчається та буде навчатись завжди були в зоні комфорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *