День визволення України

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

До днів визволення України від фашистських загарбників, що відзначають у жовтні, у Старосалтівському професійному аграрному ліцеї пройшов ряд заходів, зокрема виствка-огляд, тематичні уроки та бесіди на тему внеску українського народу у перемогу над нацизмом.

25 жовтня Перехода Ю.В. керівник фізичного виховання провів виховну бесіду, на якій акцентував увагу учнів на аспекти вирішення проблеми патріотизму засобами спортивно-масової та фізкультурної роботи. Це, насамперед, дослідження основ туристсько-краєзнавчої діяльності, організації краєзнавчо-пошукової роботи, проведення військово-патріотичних спортивних ігор та походів місцями бойової слави українського народу, організації спортивних змагань тощо. Нині необхідно виховувати молоде покоління національно свідомими громадянами-патріотами, які здатні своєю самовідданістю забезпечити рідній країні гідне місце у цивілізованому світі.

26 жовтня у ліцеї пройшов черговий урок мужності: «Історія розвитку Українського війська» провів викладач предмету «Захист Вітчизни» Посохов Дмитро Альбертович, який проходив військову службу в Збройних Силах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *