Державна кваліфікаційна атестація

Час невблаганно крокує вперед. Нещодавно тільки розпочався 2017-2018 навчальний рік і… вже він завершується. Останні дні навчального року – це низка державних та поетапних кваліфікаційних атестацій, які почались 26 червня 2018 р. у Старосалтівському професійному аграрному ліцеї з професій «Кухар. Кондитер» та «Тракторист сільськогосподарського виробництва (категорії «А1»)»

Іспит та випуск нових кваліфікованих фахівців – хвилююча, відповідальна та зворушлива подія в житті кожного освітнього закладу, як для учнів так і для педагогів.
Учнів привітали члени відповідної державної кваліфікаційної комісії, які висловили подяку за достатньо гарну підготовку до іспиту та сподівання про те, що учні будуть гарними фахівцями своєї справи.
Учні підготували змістовні презентації та виготовили муляжі, плакати, написали письмові екзаменаційні роботи у вигляді альтернативних творчої роботи.
Зі словами вдячності випускники звернулися до педагогічного колективу нашого навчального закладу, подякували за працю та терпіння, за отримані знання, за мудрі настанови, та за те, що їх не тільки вчили, але й виховували особистість майбутніх фахівців.
Щастя, добробуту, міцного здоров’я, професійного зростання та творчих успіхів бажаємо нашим шановним та любим випускникам!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *