Міжнародний День Дитячої Книги

Книга – це важлива частина в житті кожного з нас, адже вона не тільки допомагає хоча б ненадовго забути про суєту і поринути у світ зі своїми героями, особливим світом і іншими особливостями. Але література, це не тільки розважальний аспект, адже кожна з книг має мораль, а деякі з них і зовсім описують події, які відбувалися з реальними людьми.

2 квітня світ відзначає МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ це свято з’явилось у 1967 році за ініціативи видатної діячки світової літератури для дітей Елли Лепман – організатора Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY). Сьогодні це найавторитетніша організація в світі, яка об’єднує письменників, художників, літературознавців та бібліотекарів більше 60 країн світу.
3 квітня 2018 року в Старосалтівському професійно аграрному ліцеї бібліотекарем проведений урок , присвячений МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ДИТЯЧОЇ КНИГИ на якому ознайомили учнів з історією створення книги від найдавніших часів до наших днів, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі. А також в учнів виховувати повагу до людей, які займаються створенням книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *