21 березня Всесвітній день поезії

Українська поетеса Ліна Костенко говорила: «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». Справді, створення поезії – це найпотаємніший процес, що відбувається в душі людини. Це особливе сприйняття навколишнього світу, якому властиве і хвилювання, і піднесення духу, і глибокі роздуми. Мета поета – збудити в читача такі самі почуття, які сколихнули його душу. Поетичний світ – це емоційний світ автора.

Поезія, переживши віки, продовжує хвилювати сучасників, захоплює невичерпною мудрістю і життєдайною силою. Важко знайти людину, яка б заперечила, що поетичне слово має велику силу. Саме поезія спонукає нас до добра, висвітлює найпотаємніші наші мрії, сподівання, веде до перемог.
В Старосалтівському професійному аграрному ліцеї 21 березня відбувся захід присвячений Всесвітньому дню поезії на якому наші учні читали вірші українських поетів, зарубіжних та власні поезії.
Бібліотекар ліцею Устимова Н.С. підготувала перегляд літератури «Золоті зерна української поезії».
На перегляді представлені книги українських поетів від класиків Івана Котляревського і Григорія Сковороди до молодих поетів – наших сучасників: Ліни Костенко, Сергія Жадана, Богдани Матіяш та інших. Народжуючись, поезія є молитвою, та звертається вона тепер до молодих, енергійних, цілеспрямованих читачів з активною громадською позицією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *