Спортивні досягнення

Спортивна та фізкультурно-масова робота в ліцеї ведеться на високому рівні під керівництвом досвідчених викладачів Переходи Ю.В. та Новікова В.І. Добра спортивна база: спортивна зала, тренажерна кімната, спортивне містечко, відкритий волейбольний майданчик, – все це сприяє досягненню учнями високих результатів у фізичній культурі та спорті.

Протягом навчального року серед учбових груп щорічно проводиться спартакіада ліцею, де учні змагаються в кросі, легкій атлетиці, футболі, волейболі, настільному тенісі, фут-залі, шашкових та шахових турнірах. Учні мають змогу займатися в спортивних гуртках та секціях з футболу, волейболу, атлетичної гімнастики, лижних перегонів.

Вже стало традицією створювати в ліцеї спортивні групи. В цьому навчальному році до складу такої групи увійшли десять учнів із Сумської області, які здобувають професію маляра, штукатура, лицювальника-плиточника та підвищують свою майстерність з біатлону під керівництвом досвідченого тренера Титаренка А.І.

Щороку спортивні команди нашого навчального закладу беруть участь у районній спартакіаді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області. Протягом останніх чотирьох років наш ліцей займає призові місця в обласній спартакіаді і визнаний одним із кращих серед двадцяти трьох професійно-технічних навчальних закладів, які беруть участь у змаганнях. Особливо вдало наші учні виступили в легкій атлетиці, були першими в кросі. Вже десять років поспіль команда дівчат нашого ліцею з волейболу є володарем кубку Є.М.Кадацького в Харківській області.

В цьому році наші ліцеїсти в складі збірної команди Харківської області брали участь в третій Всеукраїнській спартакіаді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів: в легкоатлетичному кросі в м. Біла Церква учні ліцею: Сірик Олег, Соловйов Сергій, Борковський Валерій, Зеленцова Світлана зайняли сьоме місце; в м. Ужгород Зеленцова Світлана була учасницею фінального забігу в стометровці, посіла четверте місце у стрибках у довжину та четверте місце у естафеті;

команда з фут-залу, в складі якої був Войнов Дмитро в м. Іллічівськ Одеської обл. зайняла п′яте місце; п′яте місце в м. Ужгород зайняла команда з пляжного волейболу, до складу якої були зараховані Година Ольга, Хомич Яна та Горобець Наталія. За підсумками спартакіади Харківська область зайняла третє місце і в це досягнення вагомий внесок зробили учні нашого ліцею.

Керівник фізичного виховання Перехода Ю.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *